درباره مجموعه نارنجیلا

اولین مرکز تخصصی مشاوره رایگان املاک در مازندران

تیم املاک نارنجیلا، از مجموعه مهندسی کریتلند با بررسی روند معاملات و بررسی دیگر مشاورین املاک که عمدتا به صورت سنتی بوده اند ، اقدام به تشکیل یک گروه کامل و متخصص از حقوقدانان ، مهندسان ، معماران و سرمایه گذاران نموده تا بتواند بهترین مشاوره را جهت خرید و سرمایه گذاری در شمال کشور ارائه دهد.

آنچه که یک خریدار جهت خرید یک ملک در اختیار دارد فقط امکان مقایسه است. اما تیم نارنجیلا با تجربه بیش از 20 سال با متخصصین حرفه ای، این امکان را در اختیار شما قرار داده تا با دانستن تمام مراتب مربوط به ملک به صورت شفاف ، تصمیم بگیرید. همیشه خرید زمین ، نگرانی ساخت توسط پیمانکاران سنتی را به همراه داشته و ما موفق شدیم این نقص را بر طرف سازیم. چون با خرید ملک از مجموعه نارنجیلا ضمن یک سرمایه گذاری مطلوب با یک تیم کامل فنی و مهندسی از ابتدای کار تا پایان پروژه در کنار شما خواهیم بود تا با جدیدترین طرح ها و متدهای معماری روز دنیا لذت ببرید.

تیم مهندسی کریتلند با اجرا و طراحی چندین ویلا و شهرک در این زمینه ، کارنامه درخشانی برای خود کسب کرده است که در بخش پروژه ها به صورت کامل ، تمام مراحل قابل مشاهده است.

.

آخرین مطالب وبلاگ نارنجیلا

سعی کردیم تمام مطالب پیرامون ملک و املاک در شمال را در بخش بلاگ جمع آوری کنیم

نظارت و ساخت ویلا

آیا تصمیم به خرید ویلا ساحلی دارید یا یک ویلای جنگلی را...
ادامه مطلب

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا به سبک کلاسیک سبک طراحی ویلا...
ادامه مطلب

طراحی ویلا مدرن

سبک مــدرن، یکی از سبک‌های بسیار مشهور و پر طرف‌دار...
ادامه مطلب

طراحی دکوراسیون داخلی

 طراحی داخلی و اهمیت آن فرم و شکل ظاهری ساختمان ها...
ادامه مطلب

مقایسه ملک ها

مقايسه كردن